עיצוב משרדי הייטק

Payoneer

בניית Call Center של חברת Payoneer הבינלאומית. החברה הינה חברת הייטק העוסקת בפתרונות תשלום (מתחרה ב- PayPal). כיאה לחברת הייטק, תכנון המשרדים נותן מראה צעיר וצבעוני, תוך שימוש במחיצות זכוכית...

See project

Alooma

ALOOMA הינה חברת סטארט אפ צעירה ודינמית בתחום ה- Big Data, הנמצאת בצמיחה מהירה החברה שכרה קומת משרדים שלמה (1,250 מ"ר) במגדל הארבעה הדרומי בתל אביב. ...

See project

Arpeely

משרדי חברת הסטארט-אפ ארפיליי (Arpeely) מכניסים רוח אמנותית בגיאומטריות המפסלת את קירות המשרדים, החל מגופי התאורה האלכסוניים ועד מחיצות העבודה העשויות ברזל שחור. השתקפות הנוף האורבני התל אביבי לצד אמנות הקיר המפוארת, יוצרים חלל עבודה כמעט מוזיאוני. הניגודיות ביישום תקרה חשופה שחורה אל מול רצפת פרקט חמה, גוף תאורה מרחף בצורת זיגזג...

See project

Zen Protocol

ביצוע עבודות גמר עבור חברת הסטארט-אפ Zen Protocol במגדל הארבעה, ת"א.הבחירה של האדריכלים בגוונים לא אופייניים לחברת סטארט-אפ - מדבר בעד עצמו; שילוב של שחור דרמטי ואלגנטי בכל אלמנט בעבודה החל מהריהוט ועד הביצוע של תקרה חשופה, בה גם המערכות נצבעו בשחור כדי לשמור על אחידות העיצוב ועל קו...

See project

עיצוב משרדי הייטק - טיפים

בעולם המודרני והחדשני בו אנו חיים היום, המכתיב קצב מהיר של חיים, של הופעת מוצרים חדשים על המדפים בעולם ההייטק המשגשג בארצות רבות, ניתן לראות חברות סטארט אפ וחברות הייטק חדשות מוקמות בקצב גובר והולך. עיצוב משרדי הייטק הפך היום לטרנד חשוב ביותר בו שווה להשקיע זמן ומשאבים על מנת למצב ולמתג את החברה החדשה או המתפתחת. המשרדים הם הפנים של החברה, ולכן כל חברת הייטק המכבדת את עצמה ורוצה לפרוץ ,לזנק ולהגיע גבוה בעולם ההייטק צריכה לעמוד בסטנדרטים בינלאומיים הכוללים גם עיצוב יוקרתי ומודרני למשרדים שלה.

מהו עיצוב משרד מודרני?

תחום ההייטק מקיף את העולם ומיליוני אנשים עוסקים בו. בכל זמן נתון נמצאים באוויר, עשרות אלפי עובדי תחום ההייטק העושים דרכם במטוסים במשימה כזו או אחרת עבור חברת ההייטק בה הם עובדים, זה יכול להיות רילוקיישן בתוך החברה בה הם עובדים אשר מתפרשת על מספר מדינות, וגם הקמת סניף חדש במדינה אחרת. אחד התנאים הראשונים להיות בולט בזירת ההייטק הוא מיקום החברה במקום טוב, עיצוב משרדים מודרניים טרנדיים ויוקרתיים המשדרים את המסר והערכים של המותג והמוצר כראוי.

מהו עיצוב משרדים הייטק?

תחום עיצוב משרדי הייטק הינו תחום מאתגר ומרתק וכדאי למטרה זו להשיג את שירותם של אנשי מקצוע מנוסים ברמה גבוהה, אשר יכולים לתכנן ולעצב עבורכם משרד מעוצב בטרנדים המודרניים ביותר ,בשימוש בחמרים מעולים, עמידים וחזקים, וכן שילוב סגנון וצבעים מותאם לערכי החברה ולמוצר, שבאיכות וברמה גבוהה.

מהם סגנונות עיצוב משרד הייטק?

לקראת תכנון ועיצוב משרד הייטק נדרש מפרט מדוייק של החלל, או חלוקת החללים, של הצרכים התנאים והדרישות שיהוו אינפורמציה ראשונית חיונית לקראת תכנון ועיצוב מתאים ביותר. ניתן לבחור מבין מגוון סגנונות העיצוב ייחודיים בשוק למשרדי הייטק.

עיצוב ייחודי לדוגמא מבין הסגנונות הטרנדיים העכשוויים הוא: שימוש במגוון חומרים תוך שילוב של עץ וברזל, הטמעת גופי תאורה בחיפויי עץ סביב חדרי המשרד, עיצוב ובניית מטבח רחב וגדול  המשמש גם כספריה וגם ריהוט בחלל העבודה והמזמין אליו באווירה נעימה. שימוש בשילובי צבעים נועזים כגון שחור דרמטי באלמנטים הרבים של חלל העבודה והריהוט, וגם ביצוע של תקרה חשופה עם מערכות הצבועות בשחור ושומרות על קו נקי.

עוד דוגמא לעיצוב משרדים לחברת סטארט אפ צעירה בסגנון מודרני משלב תקרות אקוסטיות צפות, תקרות חשופות עם מערכות צבועות, עיצוב רצפת מיקרוטופינג משולבת באריחי שטיח וגם אריחים מצוירים, כל  אלה מקנים למשרד מראה פתוח וצעיר. 

היכן ניתן לקבל שירות של תכנון ועיצוב משרדי הייטק?

גם אם אתם וותיקים בשוק ההייטק, לא כדאי לדגור על השמרים, כדאי לתת את הדעת חברות מתחרות בשוק, לעיצוב המשרדים שלהם ואולי לשקול כי זהו הזמן לרענן את עיצוב המשרד שלכם, עם רהיטים חדשים, עם צבע חדש לקירות, עם עיצוב חדשני וטרנדי ואולי גם חלוקת חלל מתאימה לטרנדים העכשוויים בשוק.

ניתן בקלות וביעילות להתרשם באתר החברה המספקת שירותי ביצוע תכנון ועיצוב משרדי הייטק, ניתן לראות ולהתעדכן במגוון פרויקטים קיימים שבוצעו ולהתרשם ממבחר גדול של סגנונות העיצוב המודרניים הבולטים היום בשוק. 

ניתן לקבל ייעוץ וליווי מאנשי מקצוע מעולים לכל אורך התהליך וגם לקבל המלצות מלקוחות קודמים. כל אלה יכולים לתרום לכם רבות, לעזור לכם לפתור התלבטויות ולתכנן ולעצב בהצלחה את המשרד או המשרדים שלכם כך שתשמחו כל בוקר להגיע לעבודה ואולי אפילו לא תמהרו ללכת הביתה.

עשוי לעניין אותך גם: עיצוב משרד עורכי דין | עיצוב משרדים יוקרתי | שיפוץ משרדים | קבלן גמר